Víta Vás WorkGroups Company s.r.o. 

 

Naša cesta sa začala pred niekoľkými rokmi, keď skupina mladých, energických chalanov plná nadšenia a odhodlania sa rozhodla vytvoriť niečo úžasné. Boli sme presvedčení, že môžeme priniesť zmenu, zlepšiť svet a pomôcť ľuďom využiť prirodzené zdroje našej planéty efektívnejšie a čistejšie. Tak vznikla naša elektroinštalačná spoločnosť WorkGroups Company s.r.o. Poskytujeme kompletný balík služieb – od predaja a montáže fotovoltických zariadení, cez záručný a pozáručný servis až po administratívne úkony vrátane dotácií.

Našimi ideálnymi zákazníkmi sú ľudia ktorých trápia vysoké účty za energie, ktorí chcú zmeniť svoj energetický účet, redukovať svoj ekologický odtlačok a investovať do budúcnosti. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli premeniť váš domov alebo podnik na energeticky účinnú a ekologickú budúcnosť.

V čom sme jedineční? Naše skúsenosti a odborné znalosti sú nespochybniteľné – máme za sebou už okolo 2000 úspešných projektov po celej Európe. Ale to, čo nás odlíši od ostatných, je naše srdce. Každý člen nášho tímu sa nebojí práce vo výške a každý projekt, na ktorom pracujeme, je pre nás viac než len práca. Je to naše poslanie.

Veríme, že naša planéta môže byť na tom aspoň o trocha lepšie, keď sa viac posunieme ekologickým smerom a začneme využívať naše prirodzené zdroje, ktoré máme okolo nás. A sme tu, aby sme vám v tom pomohli.

Prečo si vybrať práve nás? Pretože u nás nájdete nielen vysoko kvalitné produkty a služby, ale aj individuálny prístup a starostlivosť, ktorú si zaslúžite. Nie sme len firma, sme WorkGroups Company s.r.o. – skupina priateľov, ktorí sa starajú o Vás a o našu planétu.

Výberom našej spoločnosti sa môžete stať súčasťou zmeny, ktorú chceme vytvárať. Tešíme sa na to, že budeme s vami pracovať na spoločnej ceste k lepšej budúcnosti. Skontaktujte nás a spoločne začneme tieto zmeny realizovať.

Bezpečnosť a udržateľnosť

Veríme, že naša planéta môže byť na tom aspoň o trocha lepšie, keď sa viac posunieme ekologickým smerom.

Viac ako 2000 projektov

Máme za sebou už okolo 2000 úspešných projektov a pokračujeme ďalej.

Certifikáty

Náš pracovný postup na dosiahnutie lepších výsledkov

Poraďte sa s naším tímom odborníkov

Máte záujem o naše služby ? Poraďte sa s nami. Zavolajte alebo napíšte.

Objednávanie vášho vybavenia

Objednávka z nášho e-shopu je jednoduchá a zvladne ju naozaj každý.

Inštalácia solárneho panelu

Prídeme Vám poskytnúť profesionálne a odborné služby pri inštalácii solárneho panelu.

Naša misia

Naša misia

Veríme, že naša planéta môže byť na tom aspoň o trocha lepšie, keď sa viac posunieme ekologickým smerom.

Náš cieľ

Náš cieľ

Posunieme Vaše využívanie zdrojov ekologickým smerom a začneme využívať naše prirodzené zdroje, ktoré máme okolo nás.

Náš Tím

Ponúkame skvelú prácu so šikovnými rukami

Lukáš Sirota

Riaditeľ

15000+

Inštalovaných panelov

3.5k Watt

Vyprodukovanej energie

2000+

Spokojných ľudí

Máte na nás otázku ?

Poskytujeme poradenstvo k solárnym panelom.